"אם אתה מאמין שאתה יכול ואם אתה מאמין שאתה לא יכול בשני המקרים אתה צודק" 
הנרי פורד

לאחר הלידה השלישית שלי, נשארתי בבית עם אלין, התחילה קורונה, ובנוסף אלין היתה עם גבס ולכן לא יכלה ללכת לגן או כל מסגרת אחרת. מה שגרם לי להישאר איתה בבית. התחלתי להרגיש לחץ בריאות שלי, היה לי קשה לנשום, הרגשתי שהדיכאון מתחיל שוב, אני זוכרת את התחושה כי כבר היתי שם...ושם ממש לא נעים...


הבנתי שאני חייבת לעשות משהו כאן ועכשיו על מנת ליצור שינוי בחיים, כי אם המשיך להיות בעמדת המסכנה, אין לי ברירה, זו המציאות, אין לי אפשרות אחרת. החיים יחזירו אותי למקום השחור והקרר של הדיכאון.


התחלתי לכתוב, התחלתי לעשות את מה שעשיתי לפני 6 שנים כשאנאל נולדה ואז לא ידעתי איך לעצור את הדיכאון הוא פשוט השתלט עלי ועל כל חיי. התחלתי לכתוב והרבה, מה אני רוצה מהחיים, מה היעדים שלי ואיך אני רואה את עצמי. כתבתי משפטי מוטיבציה ועוד ועוד. לאחר שבוע הצלחתי לחזור לעצמי.


ברגע זה הבנתי שאני חייבת לעשות את השינוי אצלך ואצל עוד מאות נשים שמרגישות כמוני שעוברות את מה שאני עברתי. היתי חייבת לייצר אצלך את השינוי בחיים, להראות לך שאת יכולה להגשים את עצמך ואת כל החלומות והיעדים שלך. את יכולה להיות בריאה, מאושרת ומרוצה ממה שיש לך ולדעת שתצליחי להשיג את מה שאת רוצה שיהיה לך.


מגיע לך לחיות את החיים שאת רוצה שיהיו לך, הספר מגיע לך הכול ילמד אותך שלב אחרי שלב איך ליצור בעצמך את השינוי ולהגשים לעצמך את החיים שאת רוצה שיהיו לך. 

ביטחון עצמי

אין ביטחון עצמי, לא מצליחה להתחיל לעשות ביצועים, אין כסף, אין אנרגיה וחשק לשום דבר

חוסר הבנה עצמית ושל הסביבה

מעצבנים אותך כל הזמן, אין תמיכה מהסביבה, מצפה מהם אך הם מאכזבים אותי

פחדים וחששות

עובדת בעבודה שאני לא אוהבת, לא אוהבת את מה שאני עושה, מפחדת לעזוב הכול ולעשות משהו אחר

אמונות מקבילות

מאמינה בכל האמונות המקבילות בחיים, עין רעה, היעדים שלי לא רציניים, אני לא יצליח, אני חסרת כישרון, אני תמיד נכשלת

בעיות וכישלונות

ברגע שאני מתחילה לעשות משהו צצות הרבה בעיות וכל הזמן יש התנגדות לביצועים שלי, אני מבינה שלא צריך להמשיך ואני לא יצליח בכלום

כישלון במערכות יחסים

לא מצליחה למצוא אהבה, מבינה שאין בשבילי מישהו מתאים עבורי, לא אוהבת את עצמי ולא יודעת איך להעניק לעצמי

מגיע לך הכל !

על הספר 

להיות מעודכנים תמיד!

להיות מעודכנת ולקבל כלים כל הזמן

לקבלת עדכונים ישירות למייל הרשמו 

לחיות חיים של שפע, כסף לא תמיד קשורים לכסף, זו אנרגיה, ובעולם שלכם יש המון סוגים של אנרגיה, צריך ללמוד לשלוט באנרגיה, חשבת פעם למה את לא מפחדת שיחסר לך האוויר לנשום. אז למה בעצם כל הזמן הפחד שיחסר לי כסף לחיות. זה בעצם אותו הדבר, כמו שלא מפחדים ממחסור באוויר אל תפחדי ממחסור בכסף. הספר מגיע לך הכול ילמד אותך איך באהבה ובקלות ניתן לחיות עם סכום הכסף שאתם רוצים שיהיו לך !

גוף האדם והנפש מחוברים יחד, ברגע שהגוף שלך חולה גם הנפש שלך פצוע, כך בעצם מתפתחות מחלות וכאבים בגופך, כאבי ראש, מחלות עור, שפעת שבאה לבקר אותך, כול אלו קשורים לנשמה שלך. הגוף שלך מגן עליך מפני מה שאת לא רוצה להיחשף אליו. הספר מגיע לך הכול ילמד אותך איך ליצור תיאום בין הגוף לנפש ולרפא את המחלות והכאבים שלך, את תייצרי את השינוי בחייך ותלמדי להקשיב לגופף ולהבין אותו מה הוא אומר לך ומתי

 

אהבה, משפחה, האם את נמצאת בזוגיות הנכונה עבורך, או את מחפשת זוגיות ורוצה ליצור משפחה. הספר מגיע לך הכול, ילמד אותך איך למצוא את האדם הנכון עבורך, איך לדעת שהנסיך על הסוס הלבן יגיע או הוא כבר חלק מחייך. להאמין שיש כאלו נסיכים שמתאימים בדיוק עבורך. ילדים הם נשמה שבחרה בנו בעולם הזה, האחריות שלנו להעביר להם את הכי טוב שאנחנו יכולים. האם את משמשת דוגמא עבורם? היית רוצה להיות הדמות שהם גאים בה כמו שאת גאה בהם?


חלומות, יעדים, הרי לכל אחת ואחת ממכם יש משהו שהיא רוצה להגשים לעצמה, להגיע להישגים בחיים האישים. אז איך בעצם מגשימים את זה לעצמנו, מה חוסם אותך או מפחיד אותך בדרך ואולי בכלל שכחת איך זה לחלום, מרב כל העומס והדאגות שנוצרו בחייך שכחת את עצמך. תזכרי בילדה הקטנה שחלמה בגדול ורצתה להשיג משהו בחייה. תתחברי מחדש לילדה הזו ותגשימי לה את החלומות שלה. הספר מגיע לך הכול ילמד אותך לשחרר מחסומים, תלמדי איך להתגבר על פחדים,  הוא יראה לך את הדרך הקלה ונעימה להשיג את כל מה שאת רוצה!Yulia Liberov

לקבל כלים להצלחה יום יומית

תקחי חלק מקבוצת הנשים החזקות ומצליחות 


מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. מגיע לך הכול - ספר
מחיר הכרות מגיע לך הכל

מגיע לך הכל

מחיר: 150
מחיר מבצע 98
2all - בניית אתרי אינטרנט